Grand Slam Sports Tournaments

CONTACT: MIKE NARMOUR @ 662-552-5265

                             OR mikenarmour@aol.com

GARY LEATHERS @ 662-401-9170

DELL DAVES @ 662-299-4279

RINGS TO 1ST & 2ND PLACE AND T SHIRTS TO 1ST PLACE!!!!!!!!!!!!!!!

Team Division W-L-T
1 7u Dinger Nation Navy
Nettleton, MS
7U-A 12-4-0
2 Batesville Braves
Batesville, MS
7U-A 3-1-1
3 Booneville Buccaneers
Booneville, MS
7U-A 2-8-0
4 Columbus Braves
Columbus, MS
7U-A 4-2-0
5 Delta Xtreme
clarksdale, MS
7U-A 0-0-0
6 DINGER NATION RED
NETTLETON, MS
7U-A 0-3-0
7 Mississippi Bandits
Amory, MS
7U-A 4-3-0
8 Mississippi Sluggers
Starkville, MS
7U-A 2-5-0
9 UC JAYS
New Albany, MS
7U-A 9-3-0
10 Available
Team Division W-L-T
1 B-Town Raptors
Belmont, MS
8U-A 5-8-0
2 Collierville Dragons
Collierville, TN
8U-A 1-3-0
3 Corinth Indians- Stacy 8u
Corinth, MS
8U-A 5-14-0
4 Dirt Brothers
Fulton, MS
8U-A 4-9-0
5 Mississippi Braves
Ripley, MS
8U-A 6-4-0
6 RAGE
Columbus, MS
8U-A 6-1-0
7 The Smalls
Olive Branch, MS
8U-A 1-3-0
8 Tupelo Rangers
Tupelo, MS
7U-AA 7-1-0
9 Winona Grit
Winona, MS
8U-A 3-10-0
10 Wow Factor MidSouth 8u - Williams
Booneville, MS
8U-A 3-2-0
11 Available
12 Available
Team Division W-L-T
1 Bordertown Braves
Caledonia, MS
8U-AA 7-4-0
2 Corinth Indians
Corinth, MS
8U-AA 13-7-0
3 Outlaws 8U
Amory, MS
8U-AA 6-3-0
4 Saltillo Storm 8U
Saltillo, MS
8U-AA 7-3-1
5 Tupelo Rangers 8U - Mathis
Tupelo, MS
8U-AA 5-2-1
6 Available
7 Available
8 Available
9 Available
10 Available
Team Division W-L-T
1 Corinth Indians 9U
Corinth, MS
9U-A 0-9-0
2 Dinger Nation 9U Black
Nettleton, MS
9U-A 10-4-0
3 Dinger Nation Red
Nettleton, MS
9U-A 2-4-0
4 Houston Bandits
Houston, MS
9U-A 5-5-0
5 New Albany Bulldogs 9U Thomas
New Albany, MS
9U-A 11-5-0
6 Next level
Caledonia, MS
9U-A 7-3-0
7 North MS Patriots
Saltillo, MS
9U-A 15-6-0
8 Pontotoc Prime
Pontotoc, MS
9U-A 0-3-0
9 Tombigbee Tribe 2026
Mooreville, MS
9U-A 2-4-0
10 Available
Team Division W-L-T
1 Dirty South 10u
Caledonia, MS
10U-A 4-7-0
2 New Albany Flames
New Albany, MS
10U-A 5-6-0
3 North Mississippi Sox
Horn Lake, MS
10U-A 8-3-0
4 North MS Patriots 10U
Saltillo, MS
10U-A 8-7-0
5 Travelers
Houston, MS
10U-A 1-4-1
6 Tri-State Elite
Iuka, MS
10U-A 6-8-1
7 Wow Factor midsouth 10 Davis
booneville, MS
10U-A 2-1-0
8 Available
9 Available
10 Available
Team Division W-L-T
1 McNairy Mafia
Ramer, TN
10U-AA 7-0-0
2 Tombigbee Tribe 2031
Booneville, MS
10U-AA 0-0-0
3 Tupelo Rangers
Tupelo, MS
10U-AA 3-1-0
4 Available
5 Available
6 Available
7 Available
8 Available
Team Division W-L-T
1 Amory Outlaws
Amory, MS
11U-A 2-7-1
2 Crossroads Cubs
Corinth, MS
11U-A 7-5-1
3 Dinger Nation 11u Navy
Pontotoc, MS
11U-A 9-8-0
4 Dinger Nation Humble
Nettleton, MS
11U-A 0-3-0
5 K'ZONE 11U
COLUMBUS, MS
11U-A 1-3-0
6 Point City Rippers
West Point, MS
11U-A 3-4-0
7 Pontotoc Patriots
Pontotoc, MS
11U-A 1-2-0
8 Showtime Bulls - 11u Davidson
Ramer, TN
11U-A 4-0-0
9 Southern Sluggers
Mantachie, MS
11U-A 7-6-0
10 Wow Factor Midsouth 11u Farias
Booneville, MS
11U-A 1-2-0
11 Yalobusha Giants 2030 - Benedict
Oxford, MS
11U-A 2-1-0
Team Division W-L-T
1 Booneville Brewers
Booneville, MS
11U-AA 8-3-0
2 EBC 11u-Brigance
Olive Branch, MS
11U-AA 0-0-0
3 EBC 11u-Foster
Blue Springs, MS
11U-AA 0-0-0
4 Mississippi Expos 11u
Tupelo, MS
11U-AA 4-1-0
5 North Alabama Sounds
Florence, AL
11U-A 4-0-0
6 Saltillo Storm 11U
Saltillo, MS
11U-AA 0-0-0
7 Stampede
Starkville, MS
11U-AA 11-2-0
8 Tupelo Rangers 11u
Tupelo, MS
11U-AA 0-0-0
9 Wow Factor Deep South
Tupelo, MS
11U-AA 4-6-0
Team Division W-L-T
1 Mooreville Outlaws
Mooreville, MS
12U-A 0-0-0
2 SALTILLO STORM-BOLEN
SALTILLO, MS
12U-A 0-0-0
3 TIPPAH Baseball
Ripley, MS
12U-A 0-0-0
4 Tish county Redbirds
Belmont, MS
12U-A 0-0-0
Team Division W-L-T
1 Canes SE 12U - Jenkins
Oxford, MS
12U-AA 0-0-0
2 Canes SE 12U - Rikard
Oxford, MS
12U-AA 0-0-0
3 Pontotoc Venom 12U
Pontotoc, MS
12U-AA 0-0-0
4 Saltillo Storm 12U Bailey
Saltillo, MS
12U-AA 0-0-0
5 Tupelo Titans
Tupelo, MS
12U-AA 0-0-0
6 Wow Factor Midsouth 12u sorrell
booneville, MS
12U-AA 1-3-0
7 Available
Team Division W-L-T
1 Amory Cardinals
Amory, MS
13U-A 4-7-0
2 Crossroads Cubs 13U
Corinth, MS
13U-AA 7-3-0
3 Dirt Brothers Gray
Fulton, MS
13U-A 2-15-1
4 Eagles Baseball
Belmont, MS
13U-AA 6-5-0
5 Mississippi Braves
Fulton, MS
13U-A 2-7-0
6 MS Blues Elite
Central, MS
13U-AA 2-1-0
7 Saltillo Tigers 13U
Saltillo, MS
13U-A 1-6-0
8 Thrive 13u
Tupelo, MS
13U-A 4-3-0
9 Tri-State Elite 13U
Iuka, MS
13U-A 8-5-1
10 Tupelo Rangers Figueroa
Tupelo, MS
13U-AA 2-2-0
Team Division W-L-T
1 Dirt Brothers Black
Fulton, MS
13U-AAA 12-10-0
2 MS Phillies
Philadelphia, MS
13U-AAA 0-0-0
3 Swing Check Grey
Jackson, TN
13U-AAA 7-2-0
4 Tombigbee Tribe
Peppertown, MS
13U-AAA 0-0-0
5 Tupelo Rangers Waldrop
Tupelo, MS
13U-AAA 2-5-0
6 Yard Goats Baseball
Caledonia, MS
13U-AAA 10-1-0
Team Division W-L-T
1 Mississippi Expos
Mooreville, MS
14U-AA 3-4-0
2 MS Braves
Houlka, MS
14U-AA 0-9-0
3 New Albany Bulldogs 14U
New Albany, MS
14U-AA 7-6-0
4 North MS Warriors
Saltillo, MS
14U-AA 5-6-0
5 Pontotoc Sluggers
Pontotoc, MS
14U-AA 0-0-0
6 Saltillo Futures
Saltillo, MS
14U-AA 8-0-0
7 SBG Sox 14U Wright
Ridgeland, MS
14U-AA 0-0-0
8 The Sandlot Legends
savannah, TN
14U 4-3-0
9 Wow Factor Midsouth 14u Sorrell
booneville, MS
14U-AA 1-1-1