Grand Slam Sports Tournaments

Contact: Mike Narmour @ 662-552-5265

                     OR mikenarmour@aol.com

Gary Leathers @ 662-401-9170

Dell Daves @ 662-299-4279

Division

Game Date/Time Field Team vs Team
Game 1 8/13 9:00 AM BP RENASANT 2 Corinth Indians 13 Saltillo Storm 8U
Game 2 8/13 10:10 AM BP RENASANT 13 B-Town Raptors 19 Dirt Brothers
Game 3 8/13 11:20 AM BP RENASANT 14 Corinth Indians- Stacy 8u 9 Winona Grit
Game 4 8/13 12:30 PM BP RENASANT 13 Corinth Indians 4 Dirt Brothers
Game 5 8/13 1:40 PM BP RENASANT 18 Saltillo Storm 8U 4 Winona Grit
Game 6 8/13 2:50 PM BP RENASANT 6 B-Town Raptors 17 Corinth Indians- Stacy 8u
# Team W-L-T RA RD RS
1 Saltillo Storm 8U 2-0-0 6 14 20
2 Corinth Indians- Stacy 8u 2-0-0 15 12 20
3 Corinth Indians 1-1-0 17 0 12
4 Dirt Brothers 1-1-0 26 -1 14
5 Winona Grit 0-2-0 32 -12 13
6 B-Town Raptors 0-2-0 36 -13 16

NORTH MS KICKOFF 8U-OPEN

NORTH MS KICKOFF
4 Dirt Brothers 7
Saturday 4:00 PM
BP RENASANT
1
5 Winona Grit 15
3 Corinth Indians 10
Saturday 5:10 PM
BP RENASANT
2
6 B-Town Raptors 0
1 Saltillo Storm 8U 13
Saturday 6:20 PM
BP RENASANT
3
Winona Grit 1
2 Corinth Indians- Stacy 8u 1
Saturday 7:30 PM
BP RENASANT
4
Corinth Indians 21
Saltillo Storm 8U 5
Saturday 8:40 PM
BP RENASANT
5
Corinth Indians 7
Corinth Indians
Champion
Team Division W-L-T
1 B-Town Raptors
Belmont, MS
8U-A 5-8-0
2 Corinth Indians
Corinth, MS
8U-AA 13-7-0
3 Corinth Indians- Stacy 8u
Corinth, MS
8U-A 5-14-0
4 Dirt Brothers
Fulton, MS
8U-A 4-9-0
5 Saltillo Storm 8U
Saltillo, MS
8U-AA 7-3-1
6 Winona Grit
Winona, MS
8U-A 3-10-0
Team Division W-L-T
1 Dinger Nation Red
Nettleton, MS
9U-A 2-4-0
2 Houston Bandits
Houston, MS
9U-A 5-5-0
3 North MS Patriots
Saltillo, MS
9U-A 15-6-0
4 Pontotoc Sluggers
Pontotoc, MS
9U-A 2-4-1
5 Stateline Steel
Columbus, MS
9U-A 1-4-1
Team Division W-L-T
1 Aces
Winona, MS
11U-A 5-9-0
2 Amory Knights
Amory, MS
11U-A 2-8-0
3 Amory Outlaws
Amory, MS
11U-A 2-7-1
4 Booneville Brewers
Booneville, MS
11U-AA 8-3-0
5 Mantachie Mayhem
Mantachie, MS
11U-A 5-7-1
6 Mississippi Expos 11u
Tupelo, MS
11U-AA 4-1-0
7 Southern Sluggers
Mantachie, MS
11U-A 7-6-0
8 SWINGCHECK BLACK 10u
Jackson, TN
10U-AA 1-2-0
9 Tri City Tribe
Tibbee, MS
11U-AA 2-1-0
10 Wow Factor Deep South
Tupelo, MS
11U-AA 4-6-0
Team Division W-L-T
1 Dirt Brothers Black
Fulton, MS
13U-AAA 12-10-0
2 Dirt Brothers Gray
Fulton, MS
13U-A 2-15-1
3 Mcnairy Mavericks
Ramer, TN
13U-A 2-8-0
4 Mississippi Red Sox
Braxton, MS
13U-AA 7-2-0
5 Tri-State Elite 13U
Iuka, MS
13U-A 8-5-1
6 Yard Goats Baseball
Caledonia, MS
13U-AAA 10-1-0