Grand Slam Sports Tournaments

SUNDAY SCHEDULES


All Sunday brackets are now seeded

275 teams were slated to participated in the 2020 Grand Slam Atlanta North Georgia State Championships.

Register early to guarantee your spot in this huge event complete with the world famous 5 ft tall bat trophy.

Also, the all new Grand Slam Championship rings will be awarded to our Georgia State Champions !!

Games will be played at parks located in Gwinnett County and Hall County (NO FRIDAY NIGHT GAMES !!).

If there are enough teams to split divisions into American and National we will do so.

All 16U and 17U games will be played on HS game fields.  

All 8U OPEN division teams will play Kid Pitch.

All Rec and American teams will be combined into American.

All National and Elite teams will be combined into National.

Any 9U, 11U, or 13U Major team will required to play up an age group.

Saturday pool play schedules will be posted by Wednesday at midnight prior to the weekend. 

If this event is completely rained out, a $100 admin fee will be charged to all teams. 

Please click on the following link for special hotel deals we have negotiated for this event....

Gwinnett Sports Commission:

http://gwinnettsportscommission.com/grandslam

Courtyard Marriot:

Book your corporate rate for Grand Slam Sports Tournaments

Courtyard Atlanta Duluth/Gwinnett Place

These special arrangements and discounted rates are only available via this website.  

Division

Game Date/Time Field Team vs Team
Game 1 6/5 9:00 AM Loganville Christian Academy 2 10 Archer Premier Baseball 0 8u Winder Lions
Game 2 6/5 9:00 AM South Gwinnett Park 5 4 Team Diamond Project 8 Buford Elite
Game 3 6/5 10:45 AM Loganville Christian Academy 2 5 Archer Premier Baseball 1 North Georgia Strike
Game 4 6/5 10:45 AM South Gwinnett Park 5 5 Home Plate Bishop 4 Buford Elite
Game 5 6/5 12:30 PM Loganville Christian Academy 2 1 8u Winder Lions 4 Archer Premier Baseball 7U
Game 6 6/5 12:30 PM South Gwinnett Park 5 9 Home Plate Bishop 2 Team Diamond Project
Game 7 6/5 2:15 PM Loganville Christian Academy 2 8 Mill Creek Hawks 4 North Georgia Strike
Game 8 6/5 2:15 PM South Gwinnett Park 5 0 Line Drive Academy 8U 12 North Gwinnett Bulldogs 8U
Game 9 6/5 4:00 PM Loganville Christian Academy 2 1 Greenheads 13 Archer Premier Baseball 7U
Game 10 6/5 4:00 PM South Gwinnett Park 5 2 Beastmode 7/8u 14 North Gwinnett Bulldogs 8U
Game 11 6/5 5:45 PM Loganville Christian Academy 2 2 Greenheads 11 Mill Creek Hawks
Game 12 6/5 5:45 PM South Gwinnett Park 5 12 Beastmode 7/8u 4 Line Drive Academy 8U
# Team W-L-T RA RD RS
1 Archer Premier Baseball 2-0-0 1 11 15
2 North Gwinnett Bulldogs 8U 2-0-0 2 14 20
3 Archer Premier Baseball 7U 2-0-0 2 10 14
4 Mill Creek Hawks 2-0-0 6 11 18
5 Home Plate Bishop 2-0-0 6 8 14
6 Buford Elite 1-1-0 9 3 12
7 Beastmode 7/8u 1-1-0 18 0 12
8 North Georgia Strike 0-2-0 13 -8 5
9 8u Winder Lions 0-2-0 14 -10 1
10 Team Diamond Project 0-2-0 17 -11 6
11 Line Drive Academy 8U 0-2-0 24 -14 4
12 Greenheads 0-2-0 24 -14 3

8U GOLD CHAMPIONSHIP BRACKET 8U-OPEN

8U GOLD CHAMPIONSHIP BRACKET
4 Mill Creek Hawks 4
Sunday 10:00 AM
Loganville Christian Academy 2
1
5 Home Plate Bishop 11
3 Archer Premier Baseball 7U 5
Sunday 11:45 AM
Loganville Christian Academy 2
2
6 Buford Elite 2
1 Archer Premier Baseball 1
Sunday 1:30 PM
Loganville Christian Academy 2
3
Home Plate Bishop 4
2 North Gwinnett Bulldogs 8U 12
Sunday 3:15 PM
Loganville Christian Academy 2
4
Archer Premier Baseball 7U 0
Home Plate Bishop 6
Sunday 5:00 PM
Loganville Christian Academy 2
5
North Gwinnett Bulldogs 8U 2
Home Plate Bishop
Champion

8U Silver Bracket 8U-OPEN

8U Silver Bracket
10 Team Diamond Project 12
Sunday 10:00 AM
South Gwinnett Park 5
1
11 Line Drive Academy 8U 0
9 8u Winder Lions 5
Sunday 11:45 AM
South Gwinnett Park 5
2
12 Greenheads 4
7 Beastmode 7/8u 10
Sunday 1:30 PM
South Gwinnett Park 5
3
Team Diamond Project 11
8 North Georgia Strike 13
Sunday 3:15 PM
South Gwinnett Park 5
4
8u Winder Lions 3
Team Diamond Project 11
Sunday 5:00 PM
South Gwinnett Park 5
5
North Georgia Strike 0
Team Diamond Project
Champion

8u Winder Lions

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4
6/6
5 Total
7 Alford, Jordan 1.0 0.1 1.1
1 Basulto, Nicky 1.2 1.2
15 Briley, Christian 1.0 1.0
9 Davis, Caleb 3.0 1.1 4.1
24 Peppers, Noah 2.0 0.2 2.2
Total 1.0 3.0 4.0 3.0 11.0

Archer Premier Baseball

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
42 Cope, Dawson 2.0 3.0 5.0
99 Forrester, Jason 2.0 3.0 5.0
2 Reid, Levi 1.0 1.0
7 Soto, Justice 2.0 2.0
17 Wahl, Tyson 1.0 1.0
Total 3.0 5.0 6.0 14.0

Archer Premier Baseball 7U

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
23 Francis, Weston 1.0 2.0 3.0 6.0
25 Gonzalez, Alexander 1.0 1.0
17 Parks, Nolan 3.0 1.0 4.0
Total 4.0 3.0 4.0 11.0

Beastmode 7/8u

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
14 Dawson, Brandon 1.1 1.1
0 Mccoy, Lawtence 0.2 0.2
42 Richey, Jacob 1.0 1.2 2.2
44 Washington, Gabriel 2.0 2.0
22 Wood, Landon 2.0 2.0
Total 2.2 3.0 3.0 8.2

Buford Elite

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
10 DeLeon, Ernie 3.0 3.0
12 Fritsch, Noah 0.1 0.1
3 Hamrick, Hudson 0.2 0.2
14 Pritchett, Cohen 0.2 2.1 3.0
24 Wade, Caleb 0.2 0.2 1.1
1 Wilson, Jackson 1.2 1.2
Total 3.0 4.0 3.0 10.0

Greenheads

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
11 Carter, Bryson 2.0 2.0
6 Marks, Brody 1.0 2.0 3.0
3 Reynolds, Easton 3.0 3.0
1 Still, James 1.0 1.0
Total 3.0 3.0 3.0 9.0

Home Plate Bishop

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4
6/6
5
6/6
Total
1 benefield, Ashton 1.0 2.0 3.0
45 Fore, Bryson 5.0 5.0
44 Gray, William 3.0 3.0
4 Mccoy, Elijah 3.2 3.2
27 McKenzie, Michael 4.0 2.0 6.0
2 Mentzer, Austin 1.1 1.1
99 Salcedo, Aramis 3.0 3.0
Total 5.0 4.0 5.0 6.0 5.0 25.0

Line Drive Academy 8U

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
2 Mcnabb, Easton 2.0 2.0
11 Nolan, Grayson 2.0 2.0
3 Powell, Ace 2.0 2.0
7 Turner, Bentley 1.0 1.0
Total 2.0 3.0 2.0 7.0

Mill Creek Hawks

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
13 Allen, Jacob 0.2 0.2
12 Coffman, Parker 2.0 2.0
28 Ferguson, Braylon 3.0 3.0
8 Goldstone, Landon 2.0 2.0
23 Lessard, Austin 1.0 1.0
27 Threet, Brody 1.0 1.0
22 Wise, Kimbrel 2.1 2.1
Total 3.0 4.0 5.0 12.0

North Georgia Strike

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4
6/6
5 Total
2 Allen, Mason 3.0 3.0
5 Cowart, Shane 2.0 2.0
24 Franks, Austin 0.2 1.0 1.2
11 Langston, Logan 1.0 1.0 2.0
26 Parra, Gabriel 1.1 1.1
17 Roell, Bryson 1.0 1.0
7 Sims, Kaleb 4.0 4.0
Total 4.0 3.0 4.0 4.0 15.0

North Gwinnett Bulldogs 8U

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4 5 Total
11 Brock, Nolan 1.0 1.0
9 Herring, Walker 1.0 1.0
99 Ichim, Alexander 1.0 1.0
14 Lett, Peyton 2.0 2.0
49 Lopez, Cristian 2.0 2.0
16 McCann, Colt 2.0 2.0
1 McDermond, Beckett 2.0 2.0
10 Willis, Grey 1.0 1.0
Total 3.0 3.0 6.0 12.0

Team Diamond Project

# Player 1
6/5
2
6/5
3
6/6
4
6/6
5
6/6
Total
27 Amador, Emanuel 2.0 2.2 4.2
30 Baldwin, Christopher 0.1 1.0 1.1
2 Brown, Carter 1.2 1.2
9 Fulcher, Cole 0.1 0.1
7 Harris, Gianna 2.0 1.0 1.1 4.1
24 Mavros, Mason 0.2 1.1 2.0
Total 2.0 3.0 3.0 2.1 4.0 14.1
Team Division W-L-T
1 8u Winder Lions
Winder, GA
8U-AA 2-12-0
2 Archer Premier Baseball
Dacula, GA
8U-AAA 14-6-1
3 Archer Premier Baseball 7U
Dacula, GA
8U-A 4-3-1
4 Beastmode 7/8u
Decatur, GA
8U-AA 7-8-0
5 Buford Elite
Buford, GA
8U-AA 13-15-0
6 Greenheads
Social Circle, GA
8U-A 7-16-0
7 Home Plate Bishop
Peachtree City, GA
8U-AAA 5-0-0
8 Line Drive Academy 8U
Cleveland, GA
8U-A 0-3-0
9 Mill Creek Hawks
Hoschton, GA
8U-AA 11-7-1
10 North Georgia Strike
Winder, GA
8U-AA 7-12-1
11 North Gwinnett Bulldogs 8U
Suwanee, GA
8U-AAA 11-6-0
12 Team Diamond Project
Lawrenceville, GA
8U-AA 5-6-0
Team Division W-L-T
1 Archer Select Baseball
Dacula, GA
9U-AA 13-6-1
2 Auburn Elite
Auburn, GA
9U-A 4-12-0
3 Buford Elite 10U - Walton
Buford, GA
9U-A 15-11-1
4 Buford Wolves 9U
Buford, GA
9U-AA 14-9-0
5 Hopewell Hawks Elite
Milton, GA
8U-AAA 10-4-0
6 Level 5 Legends 9
Athens, GA
9U-AA 3-9-1
7 Norcross 9u
Norcross, GA
9U-AA 13-9-0
8 North GA Spiders
Gainesville, GA
9U-AA 1-2-0
9 Tennessee Aces
Chattanooga, TN
9U-AA 4-15-1
Team Division W-L-T
1 Georgia Steel
Monroe, GA
9U-AAA 7-5-1
2 Gwinnett Bandits 9U
Buford, GA
9U-Major 5-7-1
3 Gwinnett Stripers
Buford, GA
9U-AAA 12-5-2
4 Havoc Baseball
Dacula, GA
9U-Major 9-4-0
5 Macon Power 9u
Macon, GA
9U-AAA 2-3-0
6 MV Bears
Dacula, GA
9U-AAA 6-6-1
7 NG Bulldawgs
Suwanee, GA
9U-AAA 8-4-2
8 North Georgia Naturals
Cumming, GA
9U-AAA 4-4-0
9 Rawlings Tigers
Atlanta, GA
9U-AAA 13-4-1
10 TG D-Backs - East Side - 9U
Marietta, GA
9U-AAA 20-1-0
Team Division W-L-T
1 Brookwood hit Squad
Lilburn, GA
10U-AA 11-4-0
2 East Side Chargers
Marietta, GA
10U-AA 3-11-0
3 GTA Generals
Monroe, GA
10U-AA 10-15-1
4 Mountain View Bears
Dacula, GA
10U-AA 10-9-0
5 NYO Bulls
Atlanta, GA
10U-AA 3-1-0
6 Oconee County RiverDawgs 10u
Bogart, GA
10U-AA 6-10-0
7 Tigers baseball Barns
Gainesville, GA
10U-AA 5-16-1
8 Walton Rangers
Loganville, GA
10U-AA 3-11-0
Team Division W-L-T
1 Bullpen Braves
MCDONOUGH, GA
10U-AAA 15-4-1
2 Devine Baseball 10U
Buford, GA
10U-AAA 11-9-0
3 Dingers Athletics- Arnold 10U
Buford, GA
10U-AAA 6-6-0
4 East Side TG Diamondbacks Miller
Marietta, GA
10U-AAA 18-6-0
5 Elite Sluggers - Page
Bogart, GA
10U-AAA 15-5-0
6 Factory Lockdown
Gray, GA
10U-AAA 9-7-0
7 Georgia Select Braves - Lord
Flowery Branch, GA
10U-AAA 7-9-2
8 North Georgia Strike
Jefferson, GA
10U-AAA 24-13-0
9 Ocee TG DBacks
Johns Creek, GA
10U-AAA 18-7-0
10 Oregon Park Rangers
Marietta, GA
10U-AAA 4-1-0
Team Division W-L-T
1 Archer Elite Baseball
Dacula, GA
11U-AA 26-12-0
2 Brookwood Broncos
Snellville, GA
11U-AA 8-14-0
3 Buford Wolves
Buford, GA
11U-AA 3-6-0
4 Dacula
Dacula, GA
11U-AA 0-9-0
5 East Side Broncos
MARIETTA, GA
11U-AA 1-11-0
6 Elite Sluggers - Wilson
Bogart, GA
11U-AA 5-10-1
7 Factory Lugnuts
Gray, GA
11U-AA 6-10-0
8 Gainesville Reds
Gainesville, GA
11U-AA 7-2-0
9 Georgia Renegades
Suwanee, GA
11U-AA 2-5-0
10 Georgia Select Braves-Smith
Flowery Branch, GA
11U-AA 20-13-0
11 Grayson Rams 11U Lyell
Grayson, GA
11U-AA 9-12-3
12 Greenheads
Social Circle, GA
11U-AA 5-6-0
13 GTA Generals
Monroe, GA
11U-AA 10-12-1
14 Loganville Titans
Loganville, GA
11U-AA 5-10-1
15 Morgan Co 11U Bulldogs
Madison, GA
11U-AA 7-4-0
16 Mtn Park Panthers
Lilburn, GA
11U-AA 4-16-0
17 North Ga Raiders 11u
Danielsville, GA
11U-AA 16-12-0
18 North Georgia Ambush
Dawsonville, GA
11U-AA 3-2-0
19 Ocee TG Dbacks
Johns Creek, GA
11U-AA 5-6-0
20 Service Baseball 11u 1st Battalion
Gainsville, GA
11U-AA 7-3-0
21 Sharon Springs Academy Spartans - Soliday
Cumming, GA
11U-AA 21-7-1
22 Signature Park Outlaws
Hoschton, GA
11U-AA 7-12-0
23 Tennessee Aces
Chattanooga, TN
11U-A 2-6-0
24 Titans Blue - Ray
Marietta, GA
11U-AA 7-12-0
25 Turn2 Baseball
Dacula, GA
10U-AAA 8-0-0
26 USA Scout(McCabe)
Cartersville, GA
11U-AA 11-13-0
Team Division W-L-T
1 GBA Spiked 9 11U at Collins Hill
Suwanee, GA
11U-AA 3-13-1
2 Georgia Academy Patriots
Smyrna, GA
11U-AAA 1-4-1
3 Georgia Select Braves - Kemp
Braselton, GA
11U-AAA 20-5-0
4 Macon Pain Nationals
macon, GA
11U-AAA 4-1-0
5 NYO Bulls
Atlanta, GA
11U-AA 0-3-0
6 NYO Warriors
Atlanta, GA
11U-AAA 10-3-0
7 Signature Park Patriots
Hoschton, GA
11U-AAA 7-12-1
8 USA Scout 11u(Odak)
Cumming, GA
11U-AAA 18-5-3
Team Division W-L-T
1 643 DP Jaguars 12u Pagan
Marietta, GA
12U-AA 16-7-0
2 Archer Elite Baseball
Dacula, GA
12U-AA 12-6-0
3 Athens Senators
Athens, GA
12U-AA 1-2-0
4 Barrett Braves(Willig)
Alpharetta, GA
12U-AA 16-14-1
5 Dawson dingers
Dawsonville, GA
12U-AA 9-10-0
6 DC 12U Baseball
Cartersville, GA
12U-AA 7-12-0
7 East Side Chargers
Marietta, GA
12U-AA 0-3-0
8 Hebron Angels
Dacula, GA
12U-AA 1-5-0
9 Locos Baseball
Adairsville, GA
12U-AAA 7-5-1
10 Mill Creek Hawks
Buford, GA
12U-AA 20-13-0
11 North Ga Raiders 12u Red
Danielsville, GA
12U-AA 4-10-2
12 Northeast Travelers
Lavonia, GA
12U-AA 9-4-0
13 NYO Titans
Atlanta, GA
12U-AA 4-6-1
14 Peachtree Ridge
Suwanee, GA
12U-AA 19-11-1
15 Sandy Plains Prowlers
Marietta, GA
12U-AA 6-10-0
16 Scrappers
Loganville, GA
12U-AA 8-7-0
17 South Forsyth Giants
Cumming, GA
12U-AA 5-7-0
18 Southern Closers
Dothan, AL
12U-AA 4-1-0
19 Titans - Dobbs
Social Circle, GA
12U-AA 8-8-0
20 Winder Lions
Winder, GA
12U-AA 5-6-0
Team Division W-L-T
1 All American Arsenal
Warner Robins, GA
12U-AAA 5-5-0
2 Archer Select Baseball
Dacula, GA
11U-Major 16-11-0
3 BB Braves
Atlanta, GA
12U-AAA 2-1-0
4 Beastmode GRINDERS "BLACK"
Decatur, GA
12U-AAA 11-7-1
5 Brookwood Broncos 12U
Lawrenceville, GA
12U-AAA 7-3-0
6 Bullpen Braves
Mcdonough, GA
12U-AAA 0-3-0
7 Devine Baseball
Buford, GA
12U-AAA 13-4-1
8 Factory Select
Gray, GA
12U-AAA 10-4-0
9 Georgia Select Braves
Flowery Branch, GA
12U-AAA 1-1-1
10 Macon Pain
Macon, GA
12U-AAA 17-8-0
11 Meridian Athletics 11U
Lilburn, GA
11U-AAA 0-3-0
12 North Ga Raiders 12u Black
Danielsville, GA
12U-AAA 15-10-1
13 North Gwinnett Bulldogs
Suwanee, GA
12U-AAA 24-16-0
14 Oconee Riverdawgs
Bishop, GA
12U-AAA 0-6-0
Team Division W-L-T
1 Apalachee Wildcats
Winder, GA
13U-AA 6-5-0
2 ATL Lightning - Kornblum
Atlanta, GA
13U-AA 17-8-1
3 BALLERS
Lawrenceville, GA
13U-AA 6-12-0
4 Body Shop Baseball
Eastanollee, GA
13U-AA 7-4-0
5 DC Baseball 13U
CARTERSVILLE, GA
13U-AA 23-1-0
6 Five Star Generals - Loganville
Loganville, GA
13U-AA 10-21-3
7 Georgia Renegades
Suwanee, GA
13U-AA 9-11-1
8 Grayson Rams 13U (Batts)
Grayson, GA
13U-A 5-10-2
9 Macon Pain
Macon, GA
13U-AA 23-14-1
10 Monarch Lions
Riverdale, GA
13U-AA 7-17-0
11 Newton Naturals
Social Circle, GA
13U-AA 18-14-0
12 Ninth Inning Royals-Bartlewski
Chamblee, GA
13U-AA 0-3-0
13 North Ga Raiders 13u
Danielsville, GA
13U-AA 28-9-1
14 Sand Gnats
Athens, GA
13U-AA 12-13-1
15 ShowMe A's
Jefferson, GA
13U-A 5-14-1
16 SPBA Wildcats
Marietta, GA
13U-AA 11-13-0
17 Superior Sports Dirtbags
Atlanta, GA
13U-AA 10-13-0
18 West Cobb Bandits
Kennesaw, GA
13U-AA 9-9-0
19 West Cobb Wolfpack
Marietta, GA
13U-AA 10-6-0
Team Division W-L-T
1 13U Georgia Academy Braves - Markley
Woodstock, GA
13U-AAA 14-8-1
2 Dunwoody Diablos Gold- Rueckel
Dunwoody, GA
13U-AAA 6-9-0
3 East Cobb Colt 45's Orange
Marietta, GA
13U-AAA 6-13-0
4 Factory Select
Macon, GA
13U-AAA 19-0-0
5 Factory Stars
Gray, GA
13U-AAA 8-6-0
6 Medlock Monarchs 13U
Decatur, GA
13U-AAA 7-3-1
7 NGE Baseball
Lavonia, GA
13U-AAA 6-3-0
8 QAB Select
Flowery Branch, GA
13U-AAA 9-7-0
9 Team Elite Futures 13u
winder, GA
13U-AAA 9-8-0
10 TG Dbacks 13u National
Alpharetta, GA
13U-AAA 1-3-0
11 Walton Clippers
Loganville, GA
13U-AAA 26-13-0
Team Division W-L-T
1 101 Athletics Sport Academy
Snellville, GA
14U-OPEN 7-14-0
2 14U ATL Lightning (Quinones)
Atlanta, GA
14U-OPEN 2-5-0
3 Ambush Baseball 14U
JEFFERSON, GA
14U-OPEN 4-4-0
4 APB Prospects
Lawrenceville, GA
14U-OPEN 12-16-1
5 ATL Lightning 14U - Carter
Atlanta, GA
14U-OPEN 9-3-1
6 Big Fly
Atlanta, GA
14U-OPEN 2-8-0
7 Classic City Yankees
WATKINSVILLE, GA
14U-OPEN 14-10-2
8 Diablos Gold 14U
Dunwoody, GA
14U-OPEN 17-2-0
9 Diablos21
Dunwoody, GA
14U-OPEN 4-11-0
10 GBA Spiked 9 14U at Collins Hill
Suwanee, GA
14U-OPEN 8-9-1
11 Georgia Reapers
Loganville, GA
14U-OPEN 13-17-0
12 Georgia Renegades
Suwanee, GA
14U-OPEN 8-19-1
13 Georgia Select
Loganville, GA
13U-AAA 9-10-0
14 Georgia Select Braves BW
flowery branch, GA
14U-OPEN 17-4-0
15 Hardknox Orioles 14u
McDonough, GA
14U-OPEN 16-9-3
16 Home Plate - Mallett 14U
Peachtree City, GA
14U-OPEN 10-4-2
17 Lake Country Lightning
Greensboro, GA
14U-OPEN 2-4-0
18 Lanier Longhorns
Sugar Hill, GA
14U-OPEN 0-18-0
19 Line Drive Academy 14U
Cleveland, GA
14U-OPEN 7-8-2
20 MC Bulldogs
Madison, GA
14U-OPEN 7-6-1
21 Meridian Panthers 14u
Lilburn, GA
14U-OPEN 3-3-1
22 Midway Wolverines
Cumming, GA
14U-OPEN 5-7-1
23 Onward Athletics
Flowery Branch, GA
14U-OPEN 7-6-0
24 Outlaws 14U Mastrogiacomo
Atlanta, GA
14U-OPEN 7-5-0
25 SDG Angels
Covington, GA
14U-OPEN 20-7-1
26 Storm Baseball Club
Lilburn, GA
14U-OPEN 18-13-3
27 Superior Sports Dirtbags
Atlanta, GA
14U-OPEN 18-5-1
28 Team Elite 14u Futures
winder, GA
14U-OPEN 7-8-0
29 Team Elite 14u Select
winder, GA
14U-OPEN 4-6-1
30 Tg Dbacks - East Side - American
Marietta, GA
14U-OPEN 5-3-0
31 TG Dbacks - East Side - National
Marietta, GA
14U-OPEN 9-0-0
32 Tri-City Generals 14u
Columbus, GA
14U-OPEN 1-1-1
33 USA Scout(Odak/Burge)
Cartersville, GA
14U-OPEN 12-20-2
34 Vipers Baseball Rhule
Covington, GA
14U-OPEN 5-7-2
Team Division W-L-T
1 5 star
Snellvile, GA
15U-OPEN 4-3-0
2 ATL Lightning 15U Shoemake
Atlanta, GA
15U-OPEN 10-7-0
3 Atlanta Bangerz (National Team)
Forest Park, GA
15U-OPEN 8-7-0
4 Copperheads
Cumming, GA
15U-OPEN 5-27-1
5 Coweta Spikes
Newnan, GA
15U-OPEN 13-10-1
6 Foundation Sports
Peachtree City, GA
15U-OPEN 1-2-0
7 Game On Expos
Macon, GA
15U-OPEN 13-7-0
8 Georgia Lookouts
Snellville, GA
15U-OPEN 3-21-0
9 Kennesaw Outlaws
kennesaw, GA
15U-OPEN 3-11-2
10 Mountain View Bears 15u
dacula, GA
14U-OPEN 29-13-0
11 Ninth Inning Royals-Sopilka
Chamblee, GA
15U-OPEN 2-5-1
12 NSA Baseball 15u
Fayetteville, GA
15U-OPEN 6-1-0
13 NSA Scout team
Fayetteville, GA
15U-OPEN 7-10-0
14 Red Dawgs
Monroe, GA
15U-OPEN 4-5-0
15 Service Baseball 15u 10th Mountain Div
Gainesville, GA
15U-OPEN 5-0-0
16 Vipers Baseball Watson
Covington, GA
15U-OPEN 8-11-1
Team Division W-L-T
1 16U Medlock Monarchs
Decatur, GA
16U-OPEN 13-11-4
2 ATL Lightning 16U Giordano
Atlanta, GA
16U-OPEN 2-3-0
3 Blue Jay Baseball
douglasville, GA
16U-OPEN 2-6-0
4 Bulloch Elite
statesboro, GA
16U-OPEN 5-0-0
5 Decatur Devils
Decatur, GA
16U-OPEN 12-5-2
6 DeKalb Lions
Stonecrest, GA
16U-OPEN 1-5-0
7 Elevate Baseball Program Rangers
Atlanta, GA
16U-OPEN 6-1-0
8 Mill Creek Hawks
BUFORD, GA
16U-OPEN 16-15-3
9 Suwanee WarHawks
Suwanee, GA
16U-OPEN 3-4-1
10 Tri-City Generals 16u
Columbus, GA
16U-OPEN 5-4-0
Team Division W-L-T
1 Blazing Phoenix 17U
Johns Creek, GA
17U-OPEN 8-10-0
2 COC
commerce, GA
17U-OPEN 4-6-0
3 Dacula Falcons-Perry
Dacula, GA
17U-OPEN 30-7-3
4 Fierce Baseball
Marietta, GA
17U-OPEN 5-6-0
5 Foundation Sports
PEACHTREE CITY, GA
17U-OPEN 0-2-1
6 Georgia Liberty
Dacula, GA
17U-OPEN 25-14-0
7 Georgia Yard Goats
Cumming, GA
17U-OPEN 36-29-4
8 Gwinnett Outlaws
Buford, GA
17U-OPEN 4-14-1
9 Hardknox Blue Jays
McDonough, GA
17U-OPEN 9-2-0
10 Macon Pain
MACON, GA
17U-OPEN 12-4-3
11 New Level 17U-Summer 2021
Monroe, GA
17U-OPEN 9-12-1
12 Precision Baseball 17u Caleb
Alpharetta, GA
17U-OPEN 2-10-0
BEST WESTERN LAKE LANIER
4535 Oakwood Rd
Oakwood, GA 30566-3312
Courtyard by Marriott Atlanta Duluth/Gwinnett Place
3550 Venture Parkway
Duluth, GA 30096